Doe-het-zelf pakket

Zelf zonnepanelen monteren met topkwaliteit zonnepanelen en omvormer van Awizon? Onze technisch adviseur heeft voor u al een selectie gemaakt uit het grote aanbod van diverse merken, zodat u verzekerd bent van de beste kwaliteit tegen de scherpste prijs.

Bij ons doe-het-zelf pakket ontvangt u niet alleen prachtige, esthetisch aantrekkelijke zwarte zonnepanelen die efficiënte energieopwekking mogelijk maken, maar leveren wij ook de solarkabels (let op: de AC-kabels worden niet meegeleverd) en de omvormer. Onze omvormers zijn verkrijgbaar in verschillende merken en in varianten met of zonder Power Optimizers en als stringomvormers, zodat u altijd de oplossing vindt die het beste bij uw installatie past.

Ontdek het gemak van onze complete doe-het-zelf pakketten, waarbij u zelf aan de slag gaat met het monteren van de zonnepanelen, terwijl wij u voorzien van de hoogwaardige zonnepanelen, solarkabels en omvormer én alle benodigde montagematerialen. Zo kunt u moeiteloos genieten van de voordelen van zonne-energie.

De laatste jaren is er hard gewerkt aan het ontwikkelen van opslagmogelijkheden voor de energie die zonnepanelen opwekken. Bij Awizon kunt u daarnaast accu's van verschillende merken verkrijgen, die eenvoudig te koppelen zijn aan uw zonnepanelen. Ook bieden verschillende omvormerfabrikanten inmiddels hybride omvormers aan die samenwerken met accu's (batterijen). Dit geeft eigenaren van zonnepanelen de optie om de opgewekte zonne-energie zelf op te slaan totdat deze nodig is. Lees hier alles over thuisbatterijen.

 

                                     

 

                Vrijblijvende offerte aanvragen        

 

 Heeft u nog vragen? 

 

Neem contact op

 

Referentie Willem Wilberts

“Wij zijn zeer tevreden over onze zonnepanelen. Jaarlijks brengen de zonnepanelen zo’n 4100 kWh op. Dit is net iets meer dan ons jaarlijks elektriciteitsverbruik. Deze opbrengst van de zonnepanelen is dus uitstekend terwijl ze niet eens in de meest gunstige hoek liggen op ons dak: we hebben een half rond dak en de zonnepanelen liggen bijna horizontaal op het dak.”

J. Mulder te Groningen